Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Wosk koloryzujący Sonax

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez bishop
    Megaczyściciele , ...jak żyć
    "Kochanie znowu ubrudziłaś auto...
    Przynajmniej masz co robić miśku..." tak zawsze odpowiada moja żona

    Zamieszczone przez Witkoszczak
    kupie napewno gdzies koło przyszłego miesiąca.
    Czekamy na relacje, post już masz więc go rozwijaj
    http://carsdetailing.blogspot.com/

    Komentarz


    • Panowie - czy sprawdzi się zestaw: sealant Poorboy's World EX-P, a na niego Dodo Juice Blue Velvet (Dodo Juice Blue Velvet Pro nie jest nigdzie dostępny - wszędzie oczekuje na dostawę) ? Podobno Poorboy's World EX-P może być bazą pod woski innych niż Poorboy's producentów - nie wpływa na trwałość wosku...? Pomijam oczywiście przygotowanie lakieru, czyli mycie i cleaner :wink:
      Pytam, bo chodzi mi o trwały zestaw, który zapewni głębię i mokry połysk ciemnego lakieru.
      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
      MOJA FURKA

      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

      Komentarz


      • Jeżeli wychodzisz z założenia że sealenty dają trwałość a woski naturalne blask to róznica między jednym a drugim będzie nie wielka. DODO Juice jest naprawdę trwałym woskiem i nie ma potrzeby podbijać jego właściwości, nie jest to typowy wosk konkursowy którego trwałość kończy się o wyjechaniu z garażu.
        http://carsdetailing.blogspot.com/

        Komentarz


        • Ok. DODO Juice Blue Velvet Pro jest na pewno trwałym woskiem. Ale jak jest z Dodo Blue Velvet ? Podobno jego trwałość to 4-6 tygodni, pod warunkiem dobrego przygotowania lakieru, a zastosowanie sealanta przedłuża tą trwałość i to znacznie 8) To wiedza znaleziona na forach, w tematach detailingowych - dlatego chcę poznać opinię praktyka, który na pewno posiada wiedzę praktyczną w tym temacie. Trwałą hybrydę nie gwarantującą głębi i wet looku zastosuję jesienią (Finish Kare 1000 P, lub Collinite 476), a teraz chciałbym wyciągnąć maksa optycznie, jednocześnie nie martwiąc się o to, że wosk spłynie mi po 2-3 tygodniach :wink:
          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
          MOJA FURKA

          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Chris11
            Od kilku lat kupuję szampon Turtle Wax z woskiem, wosk Turtle Wax Ice i jestem zadowolony... i jakoś po pierwszym deszczu nie spływa. Spokojnie trzyma się przez miesiąc - dłużej nie testowałem, bo znów był woskowany.
            Akurat używam takiego samego zestawu
            ZipWax i ICE z Turtle Wax.

            Akurat zdziwiłbym się gdyby nie działało bo to półka wyżej niż Sonax.

            Aczkolwiek obydwie firmy są poniżej detailingu o którym piszą chłopaki.
            To sa marki z wyższej półki ale dla "Kowalskiego" chce zrobić furkę w max godzinkę a nie przez całą sobotę

            Komentarz


            • Eidos71 Nie nastawiaj sie, ze sealent plus natural poleza pol roku, a sam wosk wakacyjny 2tygodnie. To tez nie jest tak, ze machniesz dodo i bedzie glebia, wet look i krasnoludki tanczace na masce po FK1000 tylko zabezpieczenie. 99% wygladu finalnego to przygotowanie lakieru a sam wosk moze da magiczny 1%. Oczywiscie sa woski, ktore np. zauwazalnie sciemnia lakier, jedni to lubia drudzy nie. Jezeli faktycznie widzisz roznice w dzialaniu i oczekujesz wygladu konkursowego dobrze przygotuj powierznice, poloz cleaner i na to Blue Velveta bedzie ladnie i posiedzi spokojnie kilka tygodni. Woski letnie maja Ci przede wszystkim zapewnic przyjemnosc pracy, a wiec zapach, latwosc aplikacji i polerowania oraz fakt, ze mozesz go nanosic palcami.
              Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

              Komentarz


              • staraoctavia - lakier przygotowuję chyba dobrze (mycie, 1-2 razy w roku glinka), cleaner stosuję przy co drugim woskowaniu (a każdorazowo, gdy zmieniam rodzaj wosku). Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie wosk Blackfire - niestety skończył się i teraz mam nałożony FK 1000, który optycznie jest poprawny, nie powalający na kolana (pomijam trwałość, która powala)
                Car detailing to naprawdę coś, co daje efekt i zadowolenie :wink: Już dwukrotnie pytano się mnie, po co w 2-letnim aucie robiłem polerkę lakieru... Zdziwienie na twarzy klientów było bezcenne, gdy dowiadywali się, że lakier nigdy nie miał polerki, a jego wygląd to "tylko" kwestia dbania i stosowania dobrych środków do pielęgnacji lakieru :diabelski_usmiech
                Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                MOJA FURKA

                Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                Komentarz


                • Good job, Mate 8)
                  Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                  Komentarz


                  • Czy wśród tych lepszych wosków są takie ,które nie brudzą czarnych plastików? a wręcz przeciwnie ,nawet można nimi smarować listwy, uszczelki ?

                    Komentarz


                    • Wszystkie naturalne od pewnego poziomu, zwane potocznie "woreczkami: mozna leciec nimi cale auto, poza przednia szyba, bo to sredni pomysl.
                      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez staraoctavia
                        Wszystkie naturalne od pewnego poziomu, zwane potocznie "woreczkami: mozna leciec nimi cale auto, poza przednia szyba, bo to sredni pomysl.
                        Rzuć pare konkretnych.



                        Co oznacza to małe s na końcu, Collinite 476s ?

                        Dzieki staraoctavia .

                        Komentarz


                        • Chociazby:

                          (none)

                          Po ostatniej obnizce to juz tani wosk. Owszem, moze cena 200zeta za sloiczek nie dla wszystkich jest mala. ale biorac pod uwage na jak dlugo wystarcza
                          Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez bishop
                            nawet można nimi smarować listwy, uszczelki
                            Ja bym profilaktycznie uszczelki i listwy okleił, zejdzie nie zejdzie po co dywagować, ja się męczę z białymi plamami na prawej listwie już dwa lata
                            http://carsdetailing.blogspot.com/

                            Komentarz


                            • co na te listwy nalozyles ??? czyzby husarie pancerna ?? :P
                              Rozjedź to nitrem - ja tak sciagnalem odpyłki po sprayach z czarnego zderzaka.
                              Wbrew pozorom plastik ocalal 8)
                              Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                              Jeżdżę w blasku
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                              Komentarz


                              • Czym wymazałem nie pamiętam, poza tym to wszyło po jakimś czasie.
                                Natomiast lista środków którymi próbowałem zdjąć białe plamy jest chyba długa jak ten post gdzieś ktoś na tym forum miał podobnie i doszliśmy do wniosku ze musi się wytrzeć i już...
                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez bishop
                                  Czy wśród tych lepszych wosków są takie ,które nie brudzą czarnych plastików? a wręcz przeciwnie ,nawet można nimi smarować listwy, uszczelki ?
                                  Używam tego...
                                  Działa bardzo dobrze...

                                  Error 404

                                  Komentarz


                                  • Link

                                    Widzialem pare razy w akcji u swojego przyjaciela. Powiem tak - robi robote 8)
                                    Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Spili
                                      Używam tego...
                                      Działa bardzo dobrze...

                                      Error 404
                                      Twój link nie działa, ale chodziło ci pewnie o ten wosk

                                      Error 404

                                      I pytanie , jak się długo utrzymuje , obiecują 10 myć, ... a praktycznie ...5 ? :|



                                      Staraoctavia za 1200 , to już samochód można kupić

                                      Komentarz


                                      • Jasne mozna, chociaz znam woski sporo drozsze od Husarii.
                                        Jest jednak w tym czarodziejestwie pewna prawidlowosc. Nie sprzedaje wlasnych aut w tym momencie, a mam kilka ofert kupna miesiecznie - znaczaco przewyzszaja srednia wartosc z alledrogo.
                                        Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez staraoctavia
                                          chociaz znam woski sporo drozsze od Husarii.
                                          Oj jest ich trochę, ale Husaria faktycznie ładnie się na lakierze prezentuje.
                                          Nie sprzedaje wlasnych aut w tym momencie, a mam kilka ofert kupna miesiecznie - znaczaco przewyzszaja srednia wartosc z alledrogo.
                                          Coś o tym wiem Tak zadbane auta jak nasze sprzedają się na pniu i to za ceny sporo, sporo wyższe niż przeciętne, dla danego rocznika.
                                          Czarny Elegance

                                          Komentarz


                                          • Dokladnie Big, dokladnie. Z tego co wiem Twoje limo prezentuje sie zacnie
                                            Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                            Komentarz


                                            • U mnie to nie pomogło
                                              http://carsdetailing.blogspot.com/

                                              Komentarz


                                              • Przyjdzie i na Ciebie - a w zasadzie na Twoje auta czas...
                                                Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez staraoctavia
                                                  Z tego co wiem Twoje limo prezentuje sie zacnie
                                                  Ano staram się
                                                  Czarny Elegance

                                                  Komentarz


                                                  • Witkoszczak, jak rozwoj Ci idzie ??
                                                    zupgrejdowales zestawik ?? :lol:
                                                    Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                                                    Jeżdżę w blasku
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X